Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    Sziasztok!
    Sajnálom hogy ide írok , de inkább megosztom másokkal is a történteket.

    Adott egy Asus GTX 970 black vga amit itt árultam jelentkezett rá egy fórum társ aki mondta hogy megvásárolná mondtam rendben de még nincs nálam a vga hátsó lemeze amivel a gépházhoz lehet fogatni
    mert aki használta a videókártyát az asztalba beszerelve használta ezért leszedte azt , de ez nem befolyásolja a garanciát se semmit mert az csak 1 hátlap. 2 sima csavar fogja oda.
    Mondta rendben ha nalam lesz hivjam és jegeljem neki ,
    így is tettem aztán tegnapi nap akie volt a vga elhozta nekem a hátlapot és 2csavart ra csavarozva dobozában minden tartozékával ami = doboz kiskönyv és a vga elvittem neki a népligethez
    megnézte és ki is fizette

    Aztán jött ma az üzenet hogy ajdak neki 5000FT ot kárpotlásért vissza mert nem az a 2 gyári csavar van a hátulján ami gyárilag volt .. hát néztem egy nagyot.. aztán le írtam az lehet de nem tudom akkor az eredeti csavarját hogy hol van mert nem én használtam , aztán mondtam még neki hogy szerezzen be 2 sima lapos standard csavart.. bárhol hozzá vágják akár ingyen is..
    Aztán jött azzal hogy nem minden tartozéka volt benne mert a vga-n levo dvi kupak meg ilyen müanyag kupakok nem volta kbenne.. néztem megint 1 nagyot kb azt nem hasznalja semmire és nem is besfolyásolja a vga-t és azért nem volt benne mert nem kaptam hozzá , közöltem vele hogy remélem tudja nem boltban van hanem hardverapron hasznaltan vesz 40 ezer ft -al olcsobban egy vga-t ne várja azt el hogy bontatlan vga-t kapjon
    hibátlan allapotu doboza és a benne levo össze tartozékával gari papirral adtam neki egy tökéltes vga-t
    aztán csak jött még és inkább nem másolom be h ogy miket írt és hogyan ..
    de csak erőltette hogy 5000ft ott adjak neki a 2 csavar ért mert hogy neki kell szereznie meg mit tudom én..
    Ha ennyire zavarja az a 2 csavar és hogy neki kell lecserelnie akkor miert nem mondta azt hogy cseréljük vissza adja vissza a vga-t én vissza adom a penzet és viszlát..
    nem ő neki 5000 ft kell vissza :D hihetetlen emberek vannak.. Minden esetre ha esetleg valaki üzletelne az úri emberrel legyen nagyon körültekintő .. nehogy belekössön valamibe amiert utana pénzt kér vissza. :W
    Természetesen leírtam a véleményem hosszasan neki amiutan jött a leszarom üzenet stb.. de azt hiszem megértette h ne madok vissza pénzt
    persze le írtam neki is üzenetbe hogy nem kell ez az áll duma ha ennyire zavarja hogy neki kell le cserélnie 2db csavart akkor hozza vissza és vegye meg boltba vagy mástól itt aprón.
    persze erre nem jött válasz.
    Szóval fekete pontot nem adnék neki mert korrektül ott volt ahol kell és kifizette (egyébként akkor is megnézhette volna..)
    csak jelzem itt hogy részemről rossz pont :(

    az adatlapja [link]

    [ Szerkesztve ]

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák