Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz MadMancs #89458 üzenetére

    Köszi. :R
    Kicsit más téma...:
    Az igen csak érdekes, hogy ha én, mint új ügyfél, most megrendelek 12 hónapos szerződéssel egy Vodafone Home 500 Premium csomagot / Internet 500 + TV Premium + vezetékes telefon , akkor 6 999 Ft/hó a díja és grátiszként most az első 3 hónapban 50% kedvezmény is !!!. [kép]
    Nem régen hívtak a Voda/UPC ügyfélszolgálattól a hamarosan (aug. 21.-én) lejáró csomagomat megújítandó. Erre, a fenti csomagra akartak rábeszélni, (huszon éve UPC ügyfél vagyok) és adtak egy kihagyhatatlan ajánlatot, miszerint 8.199 Ft-ért meg tudnám rendelni és indíthatja-e a megrendelést? :F
    Hát nem ...
    Sajnos ahogy nézem, csak ehhez a csomaghoz rendelhető ez a Vodafone Mediabox, a többihez csak a Horizon Box. Nekem meg ez a Voda Box kellene majd az első TV-hez a mostani Horizon felvevős helyett (asszony miatt), a másodikhoz meg a Mediacard.
    Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Talán várni az utolsó napig amíg leketyeg a szerződésem és másnap bemenni az ügyfélszolgálatra, vagy felhíni őket és akkor megrendelnem ezt a csomagot 6999Ft-ért, mint akkor már egy új előfizető?

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák