Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz szente #128541 üzenetére

    Pedig hidd el, hogy ez lesz a gond, én is 1 napot szenvedtem velük :DDD Reset semmit sem segít mivel rossz config-ot akar leküldeni neked a node. A modem meg is kapja, de nem tud IP címet lekérni ipv6 módban, csak ipv4 módban.

    Nálam ezt csinálta a modem:
    Szaki beüzemelte, felhívta az üfsz-ot hogy kérnék modem módot és ipv4-et. Kollegína azt mondta hogy oké átkapcsolta. Elköszöntünk a szakival egymástól mondván felállt egyszer a modem, bridge módban is mindjárt fel fog és siet. Hát olyannyira sikerült sietnie, hogy fél óra után meguntam és felhívtam őket hogy szaki itt volt, egy ideig ment a modem, majd az átállítás óta fél percig él a modem majd újraindul. Ilyenkor sem ad netet, de el tudom érni egy rövid ideig az admin felületet majd újraindul és a sztori kezdődik elölről. Csávó nem tudta hogy mi a baj, de mondtam neki hogy nézzen már rá, hogy a kollegína előtte beállította-e nekem megfelelően az ip4+bridge módot, mert fura, hogy azóta van ez. Megnézte, majd mondta hogy sajnos nem sikerült neki az ipv4-et beállítani, így ezt most ő megteszi. Láss csodát azóta is tökéletesen működik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák