Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pojakcs

    senior tag

    Mint írtam, nem abból kell kiindulni, hogy mindenki a műszaki tudományok doktora. :)) Nekem nagyon sok olyan ügyfelem volt ,van, akinek komoly ''oktatást'' kell tartani , a hogyan kezeljem a távirányítót, és egyéb ,számunkra alapvetően ismert témákban. Mondjuk egy idős humán beállítottságú embernek magyarázhatod egy darabig, hogy kapcsolja a videót AV-re. Életében nem használta ezt a funkciót, halovány fogalma sincs róla hogy mi az. Ilyen esetekben nem járható út a vidóval való kurbináció, mert a kedves ügyfél naponta ötször fog felhívni, a végén meg megállapítja, hogy szar munkát végeztem, mert hiszen megint nem működik. Én azt szeretem, ha nem kell visszamennem egy elvégzett munkámhoz. :)

    Minősítés: Ez meg egy baromság. Most akarok előfizetni.......
    Ez érintette meg a lehet hogy túlérzékeny lelkemet. :)) Lényegtelen. Lehet hogy valaki bespájzolt a régiből, de alapvetően az újban kell gondolkodni, ez lesz a jövőben az alapmodel.

    HBO: Tudok rá megoldást, de ahhoz el kellene hoznod a kártyádat, és van egy pár napos átfutási ideje. Tehát két út ide, és pár napig nem nézel tv-t. Utána viszont mindent. :)
    Biztosan van a közeledben is megoldás a problémára, csak keresni kell. :)

    [Szerkesztve]

    Üdv: Csaba

Új hozzászólás Aktív témák