Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #33994 üzenetére

    Mint a kérdező esetéből is látjuk, ő is úgy véli, hogy a 64bit már UEFI-t akar.
    Én nem vagyok UEFI ellenes alapból, de ha valami nem működik minden esetben, akkor hajlamos vagyok a megszokott működő módszernél maradni. Azért is írtam, hogy a 8470p-nél Mint-et akartam felrakni, bár ha jól emlékszem már a telepítés előtt komoly akadályokba ütköztem bios szinten.

    Most a 8570p-re nem próbáltam ráerőltetni UEFI-t, amire használom ezt és a desktopot, gyakorlatilag nincs jelentősége, hogy UEFI vagy Legacy. Újabb gépem meg nem lesz, a desktopot én legózóm, ha valami kidöglik belőle, a 8570p-t meg most vettem HA-n, home user célokra, böngészőből dolgozva hülye lettem volna venni egy új consumer notebookot 3x ennyiért. ;)

    &Dave
    Azért én még mindig gyanítom, hogy nem mindenkinek 7, 8 generációs gépe van, így még ne temessük a Legacy-t sem. Tudván mennyivel jobb az UEFI! ;]

    5) induláskor gyorsabban inicalizálhatja a lemezeket

    Ez nagyon tetszik! Kb 2-3 éve az öreg desktop Debian 3,12 sec, az Antergos 2,7 sec alatt állította fel a rendszert, jó lenne már valami gyorsabb inicializálásra áttérni! :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák