Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Hali!
    Tróger módon kivételesen nem olvastam vissza, szóval sorry, ha már volt erről szó!
    1.) Olyan asztali DVD lejátszót keresnék, aminek van DVI vagy HDMI bemenete és SCART kimenete.
    A célom, hogy a "régi" 72cm-es (Thomson 100Hz-es) TV-men tudjak nézni filmeket, amiket a számítógépemről játszom le. Mivel a gépem a TV-vel közvetlenül nem tudom összekötni, ezért arra gondoltam, hogy a PC->DVD->TV megoldás működőképes lehet, ha létezik ilyen DVD.

    1.) Aztán felmerült bennem az is, hogy ha a következő alaplapom több VGA kezelésére alkalmas alaplap lesz, akkor meg tudom azt csinálni, hogy a 6850-em mellé berakok egy régebbi (pl. 4350-es) VGA-t, amin van TV Out? Mivel a gépem a TV-vel jelenleg nem tudom összekötni, viszont egy régebbi kártyával igen, ezért erre is gondoltam.
    - Működhet ez bárhogy?
    - Össze kell kötnöm CrossFireX-be a kártyákat?
    - Ha nem, az nyilván nem járható út, hogy cserélgetem a kártyákat. De ha letiltom szoftveresen mindig az egyiket?
    Még sosem volt olyan alaplapom, amibe több VGA is belemenne, de következőnek egy ASRock Z77 Extreme4-et tervezek...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák