Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keehl-m

    tag

    válasz joecontra #6181 üzenetére

    nvidia geforce2 mx400 as videokártya

    ami bosszantó, hogy fel van telepítve eredeti cd-vel a kártya, ennek ellenére egyszerűen elérhetetlen, bármilyen kezelőfelülete, se az asztalon, se a tálcán, se a c:/ akárhol nem találok egy olyan lehetőséget, ahol meg lehetne nyitni a driverét és ott állítgatni lehetne

    a másik: kipróbáltam ezt a PowerStrip-et, állítani nem lehetett vele a tv-n, a monitort tudta állítani a speciális funkcióval, de ez a lehetőség nem elérhető ha a tv-t mint monitort akarom állítani

    ezzel együtt magával az által, hogy feltelepítettem a PowerStrip-et, állított magától a beállításon valahogy, és így most mégrosszabb lett , ferde is lett a képernyőn a látható kép, és most még az alján is van 1-2 centi nem látható rész

    letelepítettem, de így is ez maradt meg sajnos

    van egy olyan érzésem, ha nem tudom elérni a kezelőfelületét ennek a vidokártyához tartozó drivernek, akkor hogy legalább egy kicsit jobb legyen a helyzet telepíthetem újra a gépet ...

    egyenlőre még várok, hogy mit mondasz erre,de így magamtól a következő lépésnek most azt lépném, hogy le választom az illesztőprogramot és megpróbálok egyet a netről hozzárakni, hátha annak lesz kezelőfelülete

    előre is kösz ha van valami használható ötlet ...

Új hozzászólás Aktív témák