Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakb

    őstag

    válasz pengwin #256 üzenetére

    Most már sokadik napja használom az Elecomot, és én nagyon szeretném, ha szerethető lenne.

    A pozicionálás még mindig nem elég pontos az én ízlésemnek. Próbálkozom a nagyfelbontással, a setupban a sebesség változtatásával, az alsó kapcsoló L/H pozícióival, a golyót már annyit pörgettem, mint állat, de még mindig nem tetszik.

    Ami viszont sokkal idegesítőbb, hogy a függőleges irányú kurzormozgatás gyakran nagyon döcögős. Pörgetem a golyót a megfelelő irányba, de a kurzor nem mozdul, vagy csak röcög egy kicsit. Ha finoman próbálnám, akkor is. Aztán egyszer csak ugrik egyet, és aztán jó pár percig.

    Minden része teljesen tiszta, már ezredjére törölgetem, pucolászom. Az optika (amennyire megbontás nélkül látszik) szintén tiszta, sehol egy szösz, porszem, de már jó párszor át is fújtam.

    Ha ilyen marad, akkor lehet hogy még szétbontom egy még alaposabb takarításhoz, de ha úgy sem javul, akkor áthajtok rajta traktorral. :W

    Valszeg ki fogok próbálni még egy M570-est, mert a koncepció nagyon tetszik, de ettől az Elecomtól nem vagyok hasra esve, sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák