Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz 7 #220 üzenetére

    Szia!

    Tudtam, hogy az elso mondatom kisse felreertheto lesz. :)
    Arra gondoltam, hogy mi az a minimalisan ajanlott trackball (tipus es marka - a kialakitas ennel a kerdesnel szamomra most masodlagos) ami egy kezdot sem riasztana el, illetve nem is dont rogton anyagi romlasba. Ezert gondoltam mondjuk az Orbit Scroll Ringet, mert ennek a 9k koruli ara meg mindig baratibb mint a nagy testver majd 30k-s cedulaja.

    Ahogy latom, jelenleg Magyarorszagon online vasarlasnal megillet a 14 napos elallasi jog, mely alatt tesztelhetem az eszkozt, annyi idon keresztuli huzamos hasznalat (sajnos a jelenlegi egerembe is belepakolom kemenyen a 8+ orakat/nap, amiben van aztan minden: internetezes, irodai munka, photoshop, overwatch, strategiai jatekok (ahogy lattam, meg FPS-re is egeszen tisztessegesen hasznalhatok ezek tobb-kevesebb gyakorlassal. :) ) mellett meg azert ki tudom tesztelni, hogy ez most jo-e avagy sem. Bar magamat ismerve, szerintem be fog jonni es a teszt vegen becsereltetem egy Expert-re, De lehet hogy nem, passz, ennyit raaldozok, aztan meglatjuk. :)

    Ismerosi koromben meg csak nem is hallottak trackball-rol, ugyhogy ezt kizarhatjuk. :)

    Udv. core2

Új hozzászólás Aktív témák