Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gr8tjoey

    tag

    válasz layerke #58837 üzenetére

    1. V1 1043nd-n újabban az tapasztalható, hogy belső hálózat működik, de netre nem bír felcsatlakozni. Számítógépen korlátozott kapcsolatként jelenik meg ez a probléma. Lehet a tápelöregedés okán vagy esetleg a sok hálózati eszköz miatt érdemesebb feljebb váltani erről a routerről valami újabbra?

    Ezzel a hibával küzdöttem én is, majd feltettem suste buildjét, ami megoldotta az aut kapcsolódás problémáját, viszont nem láttam a vargalex alatt formázott HDD-m tartalmát. Ezért 10 perc után - mivel nem értek hozzá - visszaraktam egy 1.1-es vargalexet, újra beállítgattam mindent, és most nagyjából működik. Még előfordul, hogy 1-1x nem csatlakozik vissza ha napközben szakad a net, de hajnal 4-re van időzítve egy reboot-om, és ott 99%-ban felcsatlakozik, így ha el is utazok 24 óránként van esélyem elérni a cuccaimat :)

    A kérdésem az, hogy mit kell tenni suste buildjében ahhoz, hogy lássam a HDD-m tartalmát?
    Elég macerás - és főleg lassú - lenne lemásolni mindent újraformázni az új fw alatt, majd vissza.

    EIK

    ------((-----))------

Új hozzászólás Aktív témák