Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz doberman #32831 üzenetére

    Köszönöm neked is a biztatást doberman!
    Az a tpl szócska sokat segített a többi ezen témáju hsz megtalálásában, s igy tovább olvasva már megjött a lélektani power a hadmüvelethez.
    Egy elözö hsz még azt sugallta nekem hogy USB-s kábel kell hozzá, pedig vargalex már megirta hogy a sima rs232-es jobb , mert nem kell ujabb drivert telepíteni hozzá, de az általam birtokolt turis kábelt sehol se láttam megemlítve, hogy használható. Ez volt életem elsö ttl-szintillesztös hadmüvelete. Én a negyedik pint is rádugtam.
    Az intruder gyüjteményéből pedig a server progit és a putty-ot vettem kölcsön, ezt is köszönöm!

    Ha linuxból csnáltam volna , akkor a server progi se kellett volna külön hozzá?

    Nem az extroottal volt a baj, hanem a rádugott pendrájvval,valószinüleg ennek az elbaxódása folytán így is elfogyott a memria,mert a luci már nem volt a helyzet magaslatán, bár az utolsó beállításokkal a hálózat meg az internet még kifogástalanul működött.

    Mégegyszer kösuönöm mindenkinek a segítséget !

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák