Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • q2w3

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy 2 éves TP Link Archer C5 ( V1.2 3 antennás). A múlt héten váltottam 240mbites netről 500mbit-re a UPC-nél, természetesen jött vele a Connect Box is. Eddig a 200-240mbit vígan jött a routeren ( modem bridge módban volt). Viszont amióta átkapcsoltak 500mbitre, azóta a routeren (connectbox modem módban) vezetéken is csak 150-170 mbit jön. Próbáltam a nap minden szakában, és 85%-ban 180mbitnél van a max. Néha napján bejön az 500mbit pár percig de aztán megint kuka. Csináltam teljes resetet, átvariáltam a hálózatot de nem javult a helyzet. Amikor a CB-t átkapcsolom a router módba, akkor azon keresztül jön az 500mbit folyamatosan, és a archer c5-ön keresztül is többnyire fasza a helyzet, viszont vannak időszakok amikor így is belassul. Van ötletetek mi lehet a baj? Én olvasgattam már minden fele, de nem hallottam még ilyenről. Mintha nem bírná az archer c5 az 500mbit-et kezelni.
    A méréseket több különböző mérőoldalon próbáltam és több szerveren. Az nem lehet a ludas. A jelerősség megfelel a bevezetőben leírtaknak.
    Jelenleg a Connectbox-ot használom és a tp link pihen, viszont szeretném a távoli elérést használni otthon, ahhoz meg kéne a tp link ddns modulja, illetve stabilabbnak is éreztem korábban a vezeték nélküli hálózatot, úgyhogy szeretnék rá visszatérni he ez a probléma megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák