Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmzpx

    csendes tag

    Üdv! A segítségeteket kérném... Van egy Toshiba Satellite A210-11P notebook amit már több mint 2 éve elég intenzíven használok (a HD Sentinel alapján a power on time 583 nap és 11 óra :) ). Elég régóta csak 2 bad sector volt a Hdd-n, de mostanában nagyon megszaporodtak és sok belassulás és hibafelismerős indulás volt, már 9 bad sector van sajnos. Szerintem még mindíg elég jó kis gép ez, még a játékokat is viszonylag jól viszi, ezért még nemnagyon szeretném lecserélni egy újra. Viszont a közeljövőben le kell cserélnem a HDD-t csak az a a baj hogy nem tudom milyet tudnék beletenni. Az eredeti HDD ami a gépben van: [link]
    Viszont ez elég dréga, mert ennyiért egy 5400 rpm-es 500 GB-os HDD-t is tudnék venni. (ezt néztem ki: [link]

    A Control Panelben a Device Manager azt írja hogy Toshiba MK2035GSS ATA device. Ezek szerint csak ATA meghajtót tudok belerakni?

    Remélem hogy tud valaki segíteni, esetleg ajánlani egy jó HDD-t.

    Előre is nagyon szépen köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • mrmzpx

    csendes tag

    Lenne egy kérdésem: van egy Toshiba Sattelite A210-11P laptopom, van benne egy AMD Turion64 X2 TL-56, 1.8 gigás proci. Most gondoltam egyet hogy megpróbálom egy kicsit magasabb órajelen járatni de nem találom a Biosban az FSB órajelet, meg úgy általában semmit, se memória stb. Tudja valaki hogy hol találom? Esetleg tapasztalatokat, tanácsokat is elfogadnék hogy mennyire lehet tuningolni :)

Új hozzászólás Aktív témák