Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4ron

    senior tag

    válasz #04441088 #11718 üzenetére

    Szia!

    Ahogy néztem a lapost, ez is olyan anyagból készült, mint a többi L850-es. Nekem L850-13M van.
    Tapasztalataim:
    - touchpad mellett jobbról és balról ha megnyomod a műanyagot, ropog
    - billentyűzetet tartó műanyag valami mozog
    - a kijelző hátoldala, avagy ahol a Toshiba felirat van ujjnyomásra behorpasztható (természetesen nem látszik meg rajta vagy ilyesmi, de eléggé gyenge anyagra vall)
    - játék közben a ventilátor furán működik, ha bemelegszik a gép (ez lehet régi BIOS gond, azt nem frissítettem még)
    - csak gyári Toshiba VGA driver ajánlott hozzá, amit nem szoktak frissíteni (persze lehet rakni AMD-t is, de nekem azokkal általában szarás van)
    - gyenge az üzemideje (pontosan nem tudom, de olyan 3 óra körül van)

    Összességében jó laptop, de ha játszani akarsz, venned kell mellé egy hűtőt is mindenképp. Arra a Cooler Master CMC3 modelljét ajánlanám.
    Ez az első laptopom és megmondom őszintén, nem vagyok vele elragadtatva. Nagyon vigyázom, de még így is sűrűn járok ide kérdezni. A szobatársam Dell-je szerintem sokkal komolyabb vétel volt és jobb is.

    [ Szerkesztve ]

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Új hozzászólás Aktív témák