Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    válasz kavarc #6841 üzenetére

    Helo
    Pontosan hol is van az álltalad említett unit details oldal?
    Mert én is ellenőriztem a garimat, bár nekem csak standard van, (2év nemzetközi) és a tempro és a hivatalos oldal is megtalálja a bejegyzést. Gondolkodtam egy futáros gari vásárlásáról is, mivel a lakhelyem elég messze van a hivatalos szervíztől, bár ha ilyen nehéz regelni akkor legalább már azt is tudom hogy nem megy olyan egyszerűen. Bár mi menne zökkenőmentesen ugye.
    Levelezgetésekkel nem sokat érsz ilyen kényes ügyben, jobban jársz ha felhívod a magyar szervizet
    Szerinem a németországbeli központot is meg kellene megpróbálnod, én úgy tudom hogy az eu-beli gépeket onnan menedzselik, szerintem az adatbázisuk is ott van.
    Megérte megvenni a plusz egy évet? Csak mert alapból 2 van ezekre a gépekre, és később is bővítheted a garit ha akarod, akkor már inkább a plusz 2 év érte volna meg.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák