Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katona.jozsi

    aktív tag

    válasz #65388800 #13048 üzenetére

    :DDD Igen olvastam. Én nemrég küldtem vissza a hivatalos toshiba szervizbe a laptopom, azzal a gonddal, hogy a 220-as kábel megtört valahogy és néha levágta a gépet, semmi gond nélkül cserélték, kérdeztem, hogy ha már ott van akkor legyenek kedvesek kitakarítani, illetve a sima billentyűzet helyett (mivel a 10C szériából ez kimaradt) egy alávilágításos billentyűt betenni. Azt mondták, hogy nem biztos, hogy megoldható, de végül azt mondták, hogy simán lehet belerakni ilyen billentyűzetet, így kicserélték. A következő gondolatom már az volt, hogy ha már ott van akkor nézzék meg, hogy a kijelzőt ki lehetne-e cserélni egy FHD-ra és azt mondták, hogy nincs akadálya, ajánlottak is egy kijelzőt, de az alapvető problémám az volt, hogy kb. 40.000Ft-ot akartak kérni és nem IPS paneles volt a kijelző, hanem LED-es TFT és még egy ilyen színinvertálós kijelzőt, mint ez az 1366*768-as felbontással bíró kijelzőt, nem szeretnék, így sztornóztam.

    Szóval elvileg megoldható a kérdés már csak az, hogy rendeljem be e-bay-ről, ahol találtam nagyon jó panelokat kb. 20.000Ft magasságában és cseréljem ki én? A legjobb azonban az lenne, ha olyan ember rakná bele a kijelzőt, aki már szedett szét ilyen notit, illetve a régit is beszámolná. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Impossible only means that you haven't found the solution yet."

Új hozzászólás Aktív témák