Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b_anita

    csendes tag

    válasz Sipi #1131 üzenetére

    Tulajdonképpen azért így csináltam, mert akitől hoztuk az azt mondta, hogy úgy jó ha a nyuszi maga jön ki a helyéről amikor Ő akar, és akkor megy vissza ha akar!?! És hát nem pont olyan helyen van ahhonan örülnék ha kiugrana! :F
    Meg félek is nehogy kiugorjon a kezemből! Nagyon másképp kell vele bánni mint a tengerimalaccal, és Én a malikhoz vagyok szokva! :B
    Ja, meg még azt is mondta amit Te is, hogy ugyebár megjelöli a számára még nem ismert helyet! És állítólag ha az én szobámban már otthonosan fog mozogni, akkor az a legjobb ha biztosítom neki s visszavezető utat, vagyis hogy bármikor a helyére be tudjon menni!
    Igazság szerint sokat olvastam a nyuszikról, de ezek olyan dolgok amiket az ember maga tapasztal meg idő közben! Egyébként nem is piszkított az ágyamra! :)
    Viszont ha kinn van, nem nagyon szerteti ha vissza akarom rakni a helyére! Minden nyuszó ilyen bizalamtlan eleinte? Olyan rossz, mert a malimat azonnal meg lehetett fogni és egyáltalán nem volt ellenére! :F

    "Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

Új hozzászólás Aktív témák