Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.szandra

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre is bocsi, ha már felmerült ez a probléma, de naphosszat kerestem rá a megoldást de nem találtam. Elmesélem a storym.

    Vettem egy-két hete egy 32 gigás (EMTEC) pendrájvot, amivel minden okés volt tegnapig. Elkezdtem hanganyagot rámásolgatni, és egyszercsak a fájlok, a mappák ilyen krisz-kraszok lettek. A szöveg is, meg úgy minden. Aztán gondoltam, már nem bír el vele, a legutolsó hanganyagot, ami még felismerhető volt, h az mi, azt kitöröltem, De nem változott semmi. Aztán próbálkoztam a tulajdonágok/eszközök/hibaellenőrzéssel, de az lett a vége, hogy egy felismerhetetlen fájl lett mindenből, és azt írta ki, hogy O bájtos, viszont ha rámentem a meghajtóra, hogy jobb klikk tul, ki volt írva hogy 29 Giga foglalt. Ami lehetetlen, mert kb 10et ha ráraktam. (próbálkoztam a biztonsági mentéssel, de meghalt tőle a gépem, és ki kellet kapcsoljam) Most már meg se tudom nyitni, és 0 bájtot ír ki. Másik gépen, másik USB-csatlakozón is próbáltam de semmi. Már nem is világít.
    Van rajta 3 giga ami nagyon kéne, mert nincs meg máshol. A többi mellőzhető. Nem merek letölteni progikat, amíg biztosat nem tudok. (MagicISO, Recuva. Pandora)
    Légyszi segítsetek, ha találkoztatok ezzel a problémával, és tudtok rá megoldást. ÖTLET??

    Köszi: Szandi :)

Új hozzászólás Aktív témák