Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    Üdv!

    Szereztem kölcsönbe egy másik RT-N12D1-et, az egyikre Tomato-t, míg a másikra a saját fw-met húztam fel. Mindkettőt hasonlóan konfigoltam fel, majd egy pár hetes stressz teszt elé állítottam őket.

    Amin meglepődtem, hogy egy frissebb kernel mennyit javít a pingen és a sebességen...

    Illetve ami furcsa, hogy a Tomato router pár nap folyamatos kiszolgálás után feladta a harcot az Android zászlóshajók ellen. :) Ez annyit jelent, hogy egyszer csak a droidos eszközök (illetve a Pi) látszólag fent volt a WiFi-n, de se az internet, se a helyi eszközök elérése nem volt lehetséges. Aztán a droidokon, ha kikapcsoltam a wifi-t, majd újra be, pár percig működött a dolog, utána nem... :U Pedig közben a PC-m vígan aktívkodott a világhálón...

    Router reboot után jó minden megint pár napig, aztán bukik az egész.

    Utána megcseréltem a két vas-t, hátha az egyik hw(esetleg táp) a hibás és e miatt nem bír bizonyos eszközszámot kiszolgálni, de nem...

    Tapasztalt már valaki hasonlót? Ha igen, mi okozhatja? Én serial kapcsolaton nem látok semmi rendelleneset...

    Köszi!

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák