Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    Tegnap délelőtt csengetett a postás, és meghozta a várva várt THL T6S telefonomat. Igaz, több, mint 1 hónapig utazott a csomag, de megérte várni rá. A dx.com-tól rendeltem 2014 szeptember 6-án, normál, ingyenes postával, 89$-os áron. Vámot nem kellett fizetnem, de ÁFÁ-t igen, ez 6.000 Ft volt, így a készüléket 30.000 Ft alatt megúsztam tokkal vonóval.

    A csomagban a szokásos cuccokon kívül (EU töltő, USB kábel, leírás) kaptam "ajándékba" egy átlátszó hátlapvédő tokot, egy vezetékes headset-et, és egy képernyő védő fóliát.

    Az első bekapcsolás után kis idővel életre kelt a készülék. Kit-Kat 4.4.2 soknyelvű ROM-mal érkezett. Az alap alkalmazásokon kívül alig volt rajta kínai akp, és ezeket mindet könnyedén lehetett törölni. Stabilan, gördülékenyen fut, a kijelzőjére semmi panasz. Egyszóval eddig elégedett vagyok a választásommal.

    Egyetlen negatívum, amit tapasztaltam, az a home-menü-vissza gombok háttér világításának a hiánya.

    A további tapasztalatokat folyamatosan közzéteszem itt.

    Várom az észrevételeket, ötleteket, hozzászólásokat!

    Paraméterek:
    Model ThL T6S
    Band 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
    3G: WCDMA 850/2100MHz
    Sim Card Dual SIM Card Dual Standby
    Shell Material Plastic

    System
    OS Android 4.4 Kitkat
    CPU MTK6582M, Cortex A7 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali-400 MP
    ROM 8GB
    RAM 1GB

    Screen
    Display Size 5.0 Inch
    Type IPS, capacitive screen
    Resolution 854 x 480 pixels

    Support Format
    FM Radio Yes, earphone needed
    Earphone Port 3.5mm
    Card Extend Yes, support TF card up to 32GB

    Data Transfer & Connectivity
    Data transfer USB/Bluetooth
    Mobile internet WAP/WiFi

    General
    Camera/Picture Resolution
    Dual Cameras, 0.3MP(interpolation 2.0MP) front camera; 5.0MP back camera with flashlight and auto focus

    Language: English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Ukrainian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Bengali, Thai, Cambodian, Korean, Japanese, Simplified/Traditional Chinese

    Phonebook 500
    Message SMS/MMS
    Input Handwrite/Keypad
    GPS Yes, built in
    JAVA No
    WIFI Yes, 802.11 b/g/n
    Bluetooth Yes
    Gravity Sensor Yes
    Multi-Touch Yes
    Dimensions 143.9 x 71.6 x 8.2mm/5.67 x 2.82 x 0.32inch
    Net Weight(Including battery) 160g
    Standby Time About 2~3 days

    Other Feature: 3G, WIFI, GPS, Play Store, FM, Bluetooth, Ebook, Email, Messaging, Wallpapers, Calendar, Calculator, Clock, Camera, Tethering & portable hotspot, etc

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák