Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hardline

    senior tag

    válasz KamuMazsola #1373 üzenetére

    Akit érdekel bővebben:
    Először kinlódtam sd kártyáról helyreállítani, de semmire nem jutottam, factory reset is haszontalan volt.
    Ha a gépre dugtam a telefont (kikapcsolt állapotban, akku nélkül), akkor folyamatosan hallható volt az "új eszköz csatlakoztatva", majd az "eszköz leválasztva hang", ez ment végtelenítve fél másodperces időközökkel.
    Itt eléggé lesápadtam.
    Előbányásztam azt a mentést, amit a teló megvételekor készítettem. Teljes gyári stock állapot. Egyébként needrom-on is van official mentés, később megtaláltam.
    SP Flash Tool-lal megkerestem a mentett scattert, download only módba mindenre nyomtam egy pipát, tehát mindent toljon fel a telóra (recovery, boot stb), aztán vártam.
    Nem történt semmi, azon kívül, hogy abba maradt a "pittyegés" - eszköz csatlakoztatva hangok.
    Ráböktem megint a Downloadra, lehúztam a kábelről a telefont, majd gyorsan visszadugtam. Szerencsére ekkor elkezdte a flashelést és végig is ment.
    Sikeresen bekapcsolt végre a telefon, egyből megnéztem, hogy elérhető-e a wireless update. Ott volt, megint leszedte a 88MB-t és installálta. Most viszont nem ragadt be a bootnál, hanem sikerült neki elindulni.

    Aki a lényegre kíváncsi:
    SP Flash Tool => Needrom-ról mentés => Flash => Működő telefon

Új hozzászólás Aktív témák