Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Beni97 #7586 üzenetére

    Amikor támadnak rád emberek karddal/bottal/fejszével stb akkor jobb gomb (védekezés) lenyomod a megfelelő pillanatban, és kivéded a támadást valamint geralt hátralöki az ellenfelét, aki elveszti az egyensúlyát igy nem tud védekezni és rá tudsz verni 2-3at rendes támadással, ilyenkor erős támadást találtam a legjobbnak. Az Iron Maiden küldetést csak ilyen counter attackkal tudtam megcsinálni, mivel full jel buildet csináltam és a harc alatt nem lehetett használni jeleket :DDD

    Félig kéz a mastercrafted medve witcher felszerelésem, újraosztottam a pontokat kardos képességekre. Eddig tetszik, a végén olyat szeretnék csinálni hogy minél nagyobb adrenalin gain és a jeleket is fejlesztem kicsit, és adrenalinból akarok majd jeleket használni. A stamina (állóképesség?) nagyon lassan töltődik a full jel-es buildhez képest ugyhogy staminából nagyon kevés "jelezés" fér bele nehéz páncélban. A flood of anger skill nagyon erősnek tünik, meglátom majd mennyire használható, lehet nem is kell majd a jel képességeket fejleszteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák