Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz chopin42 #20665 üzenetére

    Nem annyira régen játszottam újra az 1.részt 3.ra ( kb olyan 1.5 éve) szóval elég tisztán emlékszem mindenre, ahogy a 2. résszel kapcsolatban is.
    Az elsőben pont hogy bátorít minket végig Triss, hogy válasszunk oldalt és ne a híres witcher semlegességet erőltessük, amellett, hogy 3X is megmenti az életünket. Szóval nem értem mi bajod volt vele És amellett ebben a részben is, és mind a 3 ban ( a másodikban meg aztán főleg minden egyes beszélgetésnél kb) őszinte aggodalom van benne és többször szinte könyörög nekünk hogy meg ne ölessük magunkat, és kinyilvánítja hogy mennyire szerelmes belénk. A fürdős jelenet után szószerint azt mondja, ha kell , a világ végére is eljön velünk, és Yent is segit megtalálni. Szóval bőven végig megvan benne az az őszinte szeretet és aggodalom amiről Yen esetében írsz.

    A másik dolgot sem értem, mire gondoltál hogy hazudott nekünk, mivel mint mondtam, azt is többször végigjátszottam, és egyetlen alkalom sem volt, ahol megtette volna. Mind az első, mind a második részben csak olyan van, ahol nem mondd el nekünk mindent, de ez NAGYON NEM egyenlő a hazugsággal. De ilyen alapon akkor MINDENKIT IS ekézhetnénk, mert a többiek se mondanak el semmit Geralt múltjával kapcsolatban :)
    Yent meg aztán főleg, ő ugye folyamatosan olvas az elménkben, és mindennel kapcsolatban folyamatosan titkolózik.

    De persze ahogy írod, teljesen megértem a Yen pártiakat is :) Csak mondom nem értem, mire gondolsz az 1. és 2 .résszel kapcsolatban, mert én semmi ilyet nem tapasztaltam. Nyilván csinált olyan dolgot is Triss mindhárom részben ( meg a könyvekben is) amik nem pozitivak, csak konkrét hazugság nekem nem rémlik abszolút.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák