Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    válasz s4hu|SyD^ #4417 üzenetére

    Köszi skacok: s4hu|SyD^ és Zolás :R

    MINDENKINEK !!!
    Megvallom őszintén, hogy eleinte nem értettem ezeknek a modoknak az értelmét, de kinek a pap kinek a papné, esetleg meg valakinek a fia :U
    Mindenki össze tudja válogatni magának a neki tetsző dolgokat szájíze szerint, és ez jó, de ettől még lehet úgy is hagyni mindent ahogy van.
    de kétlem, hogy mindenkinek minden elnyerje a tetszését, és egy árva részletet se szeretne változtatni ha már adott a lehetőség.
    Azt azért figyelembe kell venni mind a modoknál, és mind a bugoknál, hogy erősen gépfüggőek a változtatás hatásai, és a bugok mennyiségei.
    Ha nem így van akkor lehet kövezni bátran :DD
    Én direkt DX11-re fejlesztettem a gépem, mert erősen grafikai buzi vagyok, és olyan cuccokat veszek amit nem kell tuningolni a kellő hatás eléréséhez a fullhoz, minél nagyobb felbontásban, mert a felbontás is erős tényező a játékok gördülékeny futásához, és ezt sokan elfelejtik.
    Oldalszám olvasom az elégedetlenséget ami legtöbb esetben nem a fejlesztő elsődleges hibája, mert ilyen monumentális játékot elkészíteni úgy, hogy minden 1-es gépre optimalizált legyen, azt valljuk be őszintén: lehetetlenség.
    30 éve játszom ( a kezdetektől ), és nem mai darab vagyok bevallom, lehet nem veszem fel a tempót a játékban a fiatalokkal, de óriási tapasztalatom, meglátásom van játékok terén.
    Nem hinném, hogy sok olyan játékról el lehet mondani azt mint erről, és komolyan mondom le a kalappal a készítők előtt, mert 1 ritka gyöngyszemet hoztak létre, amit a nagyságánál fogva soha nem fognak tudni tökéletesíteni (max jól bővíteni).
    Félreértés ne essék mert nem dicshimnuszt akarok zengeni róla, de lehet még azt is megérheti, ha odafigyelnek a játék bővítésére amire mindenki titkon vár (apránként DLC formájában, az egész birodalmat, Morrowind-et, Oblivion-t, stb, stb).
    Valljuk be őszintén: akkor minek tették be az átjárókat :U , mert biztosan nem dísznek.
    Minden esetre a topik is egész hangulatos, jelenleg minden fajta réteg itt van, még az olyanok is akik hentelősek, hozzáteszem azokkal sincs semmi bajom, örülök ha nekik is tetszik, ebből is látszik, hogy a játék minden stílust kedvelőnek készült, újabb +pont :C
    Witchert nem viccelek de 37x vittem végig az összes kieggel együtt, a 2. részt is számtalanszor, és szinte mindig találtam újat benn, volt varázsa újrajátszási késztetése az embernek, feelingje :))
    Dragon Age Origins is ide tartozik, több mint 1 évig lekötött megállás nélkül, a 2. részét viszont gyorsan felejtsük el, mert a játékipar megcsúfolását hajtották végre, és akkor finoman fogalmaztam.
    Ezért is hangsúlyoztam, hogy a dicshimnusz az még odébb van, a folytatás viszont felteheti a koronát az egészre.
    Tudom most sokan jönnek azzal, hogy meg vagyok veszve + társai, de én ezt akkor is így gondolom.
    Ennek a játéknak soha véget nem érő újrajátszási variánsa van, r-gó: ha valaki úgy dönt mindent szeretne kipróbálni amit csak lehetséges karakterenként, stílusonként, és hol melyik oldalt válassza, vagy küldetést hajtsa végre.
    Tudnék írni tenger sok dolgot, de hangsúlyozom nálam nincsenek bugok az új patch ellenére sem, és grafproblémák sincsenek, gyönyörű szinte minden :K
    Ha valaki nem hiszi, szívesen állok rendelkezésére, amúgy is gondoltam 1 Skyrim fan találkozóra (ez csak ötlet).

    1 kis őszinte lezárás:
    Ahhoz képest, hogy az első kis településig eljutottam az elején, rájöttem angol nélkül szeva.
    Soha nem volt még olyan, hogy valamit amit megvettem abbahagyjam nyelvi nehézség miatt.
    Ez majdnem megesett, mert alap angol tudás sokszor kevés (én meg annó oroszt tanultam), de az itt lévő segítő közösségnek hála, tudok játszani, ha lassacskán is, a rutinom kiegészítésével, mert remek használható ötleteket kaptam, köszönet érte :R

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Új hozzászólás Aktív témák