Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz PeL #27205 üzenetére

    Én jelentősen csökkentettem a modokat, igazából a fő textura modok csak a pfuscher AIO 16k és upscale 4K, meg pár ilyen egybe 4K mod de nem kezdtem el aprózgatni. Így is megvan 100Gb. JK AIO van városokra. Amit lehet azt csak pár ilyen AIO moddal oldom meg.
    A képeid igen jók, hasonló lenne nekem is a cél. CPU használatot megnézem mert szerintem több magot már támogat a játék. Egy szálon az enyém is gyenge mai viszonylatban. (skylake)

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • válasz PeL #27205 üzenetére

    A nagyobb gépen kísérleteztem a community shaderrel. A nagyrésze az effekteknek nem is működik Inteles videókártyán. (valahol le is van írva hogy nvidia only) Ez még nem lenne nagy gond mert érkezik másik kártyám is.
    A gyengébb gépen működik de utánna kellett állítani. Parallax túl volt húzva. Meg olyan színtelen az egész, reshade-t nem akarok használni de valahogy növelni kellene a szaturációt.
    Amit még felfedeztem hogy szerintem az ini fileokat a nexusról töltött modok befolyásolják maguktól. Törtöltem minden ini filet (skyrimprefs és társai) mert úgy el volt cseszve már minden hogy kiégette a szememet.
    Bethini tweakel csináltam újat így már élhető. Viszont az istenért nem tudom levinni a fényerőt semmivel.
    Van egy olyan érzésem hogy a community shader ablakos módban nem kezeli a fényerőt (mivel a játék sem tudja ilyen módban).
    Szóval cseszhetem az egészet mert nem lehet befolyásolni a fényerőt azaz a csúszkák sem működnek, kénytelen vagyok visszatérni enb-re.
    Tehát várom hogy legyen optimalizálás intelre.

    Szóval kezdem előről mit ajánlatok weather, enb, lightning-nak? De legjobb lenne valami automata telepítő ezekre mert gáz összebogarászni mi mihez illik a legjobban.

    Most csak ezek vannak fent, a totál minimum.

    Illetve az erősebb gépen ugyan ezek plusz Pfschuser 16K AIO és 4K upscale midnenre ami fentvan.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák