Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz ®abstract® #25600 üzenetére

    Persze, ez valami ENB, ha neked tetszik, használd. Jól néz ki egyébként, ez legalább még nem túl csicsás. ENBből meg van millió. Én is használtam valamelyiket, mert 300 óra után kicsit meguntam a kopott eredetit. Indíts egy modok nélküli játékot, ezt a fakó látványt kapod. Olyan a játék eredetileg, néztem épp eleget.
    És épp ezért tudom megmondani, hogy a linkelt mod (Luminosity, én arra írtam, annál hiányoltad a színeket) nem fakít semmit, csak a fényekbe nyúl bele, de nem változtatja meg a színeket, az marad az eredeti Bethesdás. Ha valakinek az tetszik, úgy hagyja, ha meg nem tetszik neki, akkor föltesz valami ENB-t.

    [ Szerkesztve ]

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • Mortel

    senior tag

    válasz ®abstract® #25600 üzenetére

    A színekkel nincs gond, de szerintem még mindig sötét egy picit.
    Tudom, hogy elmebeteg, de az energia gazdálkodás, hogy áll?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

  • Skyhunter

    senior tag

    válasz ®abstract® #25600 üzenetére

    A színek, hogy mennyire jók, egyéni preferencia kérdése. Egy kicsit olyan fakó valóban. Van aki ezt szereti, és nem a túl csicsás, túl nagy kontrasztú színvilágot. De nem szentségtörés, ha te a színesebb-szagosabb látványt részesíted előnyben. Te játékod, olyanná varázsolod a modokkal, amilyenné akarod. Bevallom őszintén, lehet hogy a "fagyos" Skyrimhez ez a fajta visszafogottság jobban passzol, de én is untam a kopott színeket, ezért használom a Rudy ENB + Reshade kombót. Imádom a lens flare-t, vagy a páncélokat, amikor csillog rajtuk a napfény....

    Az biztos, hogy a belső terekben a legjobb a Rudy ENB + Cathedral Weathers. Nemcsak az épületekben, home-odban, de a dungeonökben is a lehető legoptimálisabb fény-árnyék dinamikája van, lenyűgöző a balance. Jelenleg ezt használom, némi reshade-el kiegészítve, mert a külső tereken keveselltem a színeket.

    Amit még én eddig használtam 10 év alatt és nagyon bejött :

    - Re-Engaged ENB
    - Antiqe Dragon ENB

    Mindkettő erős, de még nem csicsás kontraszttal rendelkezik. Nézd meg nexus-on a shotokat. Rendkívül hangulatos mind2 ENB.

    - Intrigued ENB + Obsidian weathers (közepesnél erősebb kontraszt, kellően darkos outdoor, indoor, elmúlt 2 évben a Rudy előtt ezzel nyomtam...)

    Korábban használtam még a Realvision-t is, de már rég nincs frissítés, és baromi erős a fény is meg a kontraszt is, kiszúrja a szemed.

    Szerkesztés : én nem használok RLO-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák