Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Speeedfire #23041 üzenetére

    Ha az aktuális küldetésen nyomsz M betűt, megmutatja merre kell menned. Távolságot nem fog kiírni, de pont ez a lényege a játéknak. Nagyon nagy a világ és nagyon sok minden vár felfedezésre benne. Sokszor órákat kell gyalogolni, ami lehet unalmas is meg lehet nagyon érdekes is, attól függően merre mész. Itt a felfedezés legalább annyira fontos, mint a főküldetés.
    Nálam kb. 100-120 óra volt a legtöbb eltöltött idő vele. Van aki itt már több száz óránál tart, talán van aki még ennél is többet töltött már el vele.
    Egyébként nem játszottam sok RPG játékkal, így lehet nincs megfelelő hasonlkítási alapom, de hiányt sem éreztem nagyon.

    [ Szerkesztve ]

  • Brett001

    aktív tag

    válasz Speeedfire #23041 üzenetére

    Lehet olyan varázslatot tanulni ami mutatja az utat, a térkép elővétele nélkül is. :) (Egy ideig az út felett lebeg egy szines füst csik, hogy melyik úton kell menni, kereszteződésekben jön jól)

    A Skyrim vs. Witcherhez: én kb. 2 hete kezdtem el játszani a Witcher 3-mal és az is nagyon beszippantott. :) Nekem is hiányzik belőle a lopkodás, meg pl. az íjászat, de az másik lore. Amiben egyértelműen jobb a Witcher 3, a küldetések köré fonódó történetek. Sokkal színesebbek, emberi sorsokat ismersz meg, a döntéseidnek is nagyobb súlya van. Igaz, hogy itt te építed fel a karaktered, de ugyanakkor nincs a karakterednek egyénisége. (Meg az NPC-nek se nagyon a Skyrimban)
    Lehetsz jó varázsló, egykezes harcos, de nincs humorod, nem tudni mennyire szereted a hasad, mogorva vagy e vagy nyílt egyéniség stb, hogy viszonyulsz a nőkhöz.... még hangod sincs :DDD . stb. Mindez a Witcherben megvan.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák