Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Vistaboy #22403 üzenetére

    "Ami a modok frissítését illeti, szerintem nem érdemes folyton naprakészen tartani őket. Én csak akkor használom mindenből a frissebbet, ha valami miatt újra kell raknom az egészet. Egy stabilan működő játékba kár belenyúlni, annyira össze vannak fonódva egymással a modok, hogy ha belepiszkálsz, szinte 100%, hogy elront valamit."

    Minden szava fennáll: 2013-asok voltak a modok, pár érdekesnek tűnő frissel próbáltam volna megtoldani, de emiatt az összes modot újra kellett rakni; és igen, belepiszkálásra 100% elromlott :))

    Egész nagy az átfedés (mondhatni szinte részhalmaza) amiket felrakni próbálok és amik a listádban vannak, tehát működniük kéne. Amiért valószínűleg nem, az az, hogy ezek közül sok egymás adatait írja felül, pl. Skyrim HD -> Ruffled -> S Flora Overhaul -> kitudjamégmi. Ami szerintem a gond nálam, hogy rossz sorrendben vannak ezek telepítve. Épp most kezdem alapra visszaállítani (megint), esetleg meg tudnád írni, hogy milyen sorrendben telepíted őket?
    Én eddig így tettem, és ez nem működött:
    - Unofficial legendary és hi-res patch
    - textúra alap: Skyrim HD 2k
    - táj extrák: Ruffled, S Flora Overhaul
    - Climates of Tamriel
    - Project ENB for CoT - akár vele, akár nélküle (d3d9.dll-t átnevezve)
    - látványosabb hölgyek: Dimonized UNP, Better hand mesh for UNP, Fair skin for UNP, Coolsims hair pack + retexture
    - optimalizálás: Skyrim Project Optimization (ez 2014-es és már nem frissül, lehet gond?)
    - végére ui: SkyUI

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák