Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz guftabi96 #15039 üzenetére

    Tisztánlátás a spell neve.

    (#15040) renard:
    Attól, hogy az egész játék egy instabil sz@r.
    Az előbb kemény 20 percbe tellett mire be tudam lépni az utolsó mentésembe.
    Semmit nem állítok én sem.
    Belép - betölt - CTD - Belép - betölt - CTD - Belép - betölt - CTD - Belép - betölt - CTD - Belép - betölt - CTD - Belép - betölt - ÉS MEGY A JÁTÉK.

    Fogalmam sincsen, hogy ez miért van, de most már kezdem unni. Letörölöm előbb utóbb az egészet aztán megvárom majd a következőt amit talán már lehet is használni valamire. Nevetséges...

    Mindjárt jön Varlaisaran és megmagyarázza, hogy a rossz modoktól van. Aha akkor azt mivel magyarázod, hogy egyszer csak betölt és akár 1 órán keresztül is hiba nélkül megy a játék?
    Ez nem mod hiba. Ez a fejlesztői hanyagság. A játék a konzolos baromság miatt nem tudja rendesen kezelni a 64 bites rendszereket.

    [ Szerkesztve ]

  • stefi76

    tag

    válasz guftabi96 #15039 üzenetére

    Nem spell kell, bemész a quest menübe, ott vannak a feladatok, amikre rákattintasz előbb a baloldalt található főfeladatra, majd így jobb oldalt van a főfeladaton belül a többi lehetőség.
    És ha így kiválasztottad azt a questet, amit szeretnél csinálni, nyomsz egy térképet, ahol elvileg megtalálod, nyíllal jelzi azt a pontot, amerre kell menned.

    Vannak térkép-módok is, amivel a térképen láthatóvá válnak az utak - részletesebbek - sőt, van egy google-maps mintájára egy igen részletes 3D-s térkép mód is, amivel már be is lehet zoomolni teljesen úgy a térképen, hogy még az adott település házai is látszanak.
    Legalábbis ahogy a neten videók ,meg képek alapján láttam, én még nem tettem fel, mert annyira nem szeretném szétbarmolni a játékot, elég az a minimális instabilitás, ami nálam elő szokott jönni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák