Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz hszilard666 #20990 üzenetére

    Szerintem attól még, hogy felteszi az összes ajánlott modot nem feltétlen lesz olyan, mint a SkyrimTuneres csávó videói. (amennyiben azok a híres videok. Bár szerintem felesleges lenne vitatni, hogy az összes közül a legszebb skyrim prezentációkat ő csinálja.) Én egy éve próbálok valami hasonlót elérni, de nem minden esetben sikerült olyan hatást elérni, pedig a kiinduló pont is az volt, hogy az összes mod alapból fent van, amit ajánl. Ahhoz még jött egy pár plusz látványt fokozó mod, mint a pure weather (bár azóta már ajánlott is lett a pure vision enb-nél, de korábban nem volt az), most betettem ezt a post process effektet is, amit az enb-hez ajánlanak, bizonyos beltéri helyeken nagyon szépek lettek a fények és a kari is jól mutat, szerintem ennek köszönhető. De akárhogy turbóztam a Real vision-t nem lett olyan, mint a híres prezentációban, és az enb beállításokon is annyiszor átrágtam már magam, hogy tudom azok változtatásával sem lehet elérni olyan hatást minden esetben. Pl a régebbi videoknál volt az, hogy ilyen szépen árnyékolt volt minden, főleg a messzi tájak. Csinálhatsz sötétet világosat ilyen olyan színt az enb-vel de olyasmi hatást nem tudsz elérni, szóval aki azokat a videokat csinálta nagyon érti a dolgát, még az általa készített enb-n felül is. Mondjuk az is igaz a Dof vagy a dinamic Dof is sokat tud dobni egyes helyeken, de azzal játszani szerintem katasztrofális, prezentációnál viszont jót tud tenni, ha egy-két helyen be van kapcsolva.

Új hozzászólás Aktív témák