Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz BrukoMisike #1177 üzenetére

    Én azt hittem, csak a borító lesz vörös, de mindegy végül is.

    Pár észrevétel, tanács, amit vagy megfogadsz, vagy nem, rád van bízva.

    Felejtsd el a Monotype Corsivát! :O Ajánlottam neked egy nagyon szép kurzív betűtípust, de próbálkozhatsz az Adobe Calson Próval, vagy ITC Cantelham-mel is.

    A sarokdísz oké, de vedd le róla azt az árnyékot! Nem kell. Nyomtatásban még rondábban fog mutatni, mint képernyőn. Legyen világos és kontrasztos az egész. Továbbá vagy lógasd ki a grafikát határozottan a keretből, vagy tedd beljebb, mert így, hogy pont érinti a keret szélét, olyan, mintha véletlenül odapottyant volna. Nyomtatáskor meg garantáltan le fog mászni a papírról; tervezz bele kifutót 2-3 mm-t, amit majd levágsz körbe nyomtatás után.

    Nem tudom, a verset honnan szedted, de korrektorért kiált, vagyis inkább kiabál. Javítsd ki bátran. A főneveket és névmásokat nem írjuk nagy kezdőbetűvel, ez nem német nyelv. Az inch-jeleket ["] meg cseréld le rendes magyar idézőjelekre [„”]. Ha már tipó, akkor legyen minden eleme igényes. A helyesírástól, a központozáson át a külalakig.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák