Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, kiváló főnököm elvállalt egy plakátot, pedig tudja, h nem a műfajom a zenés- bulis plakát téma. Rengeteg szöveg, használj 800 színt meg ilyesmi, és minél küszább, agyon brushozott sz@r kb. az elvárás (tisztelet a kivételnek), ami az én "gyilkos minimalista" (ezt a jelzőt kaptam anno, de betalált) stílusomnak pont az ellentetje... Ráadásul a bál témája kamionosok és qrvák, amit szeretnének nagyba írva viszontlátni, kirakni sok helyre... nem hiszem, h erre vágyom. Pusztán elméleti síkon, Ti megcsinálnátok ilyen melót?
    Leírtam, h nem érek rá, nincs forrás, drága is lenne, meg soká lenne kész... de akarnak adni egy esélyt :(

    trisztan94: "csináljunk egy weboldalt erre a célra" milyen célra? "Itt a koncepció" ez valami kódos izé, de az nem derül ki, hogy mi kerülne az oldalra, ahhoz milyen grafikai elemek kellenének, vagy milyen menüpontok, akármi... "bootflat-al lenne csinálva" lehet, h inkább valami webes programozós topikban kellene kérdezned, nem tudom, h mi ez, és őszintén lusta is vagyok elolvasni... PS grafikát át tudzs erre szabni? Méterekről, színekről valami elképzelés? :U

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák