Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Ma megtörtént az első találkozás. :)
    Az ágyamra tettem őket, mert kicsi felület lévén, könnyebb elkapni az esetleges bunyóra készülődő cocit.
    Karamella hozta a formáját, kb. csiga tempóval működik az agya, és beletelt némi időbe, mire rájött, hogy mi is kerülgeti idegesen kotyorászva.
    Aztán Karamella hosszasan berregett, adta a kemény cocit, hogy ő itt a mácsó, az erős fickó.
    Fantomasz folyamatosan kotyogott.
    Majd letettem őket a padlóra.
    Karamella egyből a kaja felé indult el. Néhány mag kihult etetéskor. Azokat rágcsálta el.
    A kicsi meg utána loholt és folyamatosan kotyorászott.

    [kép]

    A kép az ágyon örökítette meg őket. Karamella lefeküdt a takaróra és egyből odabújt hozzá a kicsi is. :D

    Karamella akkora nagy mamlasz. Egy haspók.
    A kicsi sokkal elevenebb.
    Karamella baba malacnak is tutyi-mutyi volt.


    Miért tartok két fiú malacot? Eredetileg csak egy malacot kívántam tartani, és másfél évig egyedül élt Karamella. De ahogy olvasgattam a fórumokat, feltámadt bennem a lelkiismeret, hogy szegény malac tutira depressziós a magány miatt. Akkor veszek neki egy társat. Lányt nem akartam, mivel nem akarok tenyészetet. :DDD Ezért lett az új malacom Fantomasz, az ifjonc.

    A fiú malac nem csak karakteresebb jószág, hanem ''barátságosabb'' is. Engem egyszer harapott meg malac, egy lány coci volt.
    A lányok félénkebbek.

    [Szerkesztve]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák