Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztciii

    újonc

    Ma én is nyertem 2 milliót XD Dr xy(nem emlékszem sajnos)hívott a T-mobile-tól rejtettszámmal és boldogan gratulált nekem,hogy mennyire szerencsés vagyok h az én számomat sorsolták ki.Felolvasta a számomat,kérdezte hogy ez vagyok-e én mondom igenigen.Aztán megkért h diktáljam be a címem mondtam neki hogy szerintem inkább nem diktálom be erre kicsit ideges lett és durván kezdett beszélni mondtam neki hogy ne haragudjon de amég én nem beszélek így magával addig ön se beszéljen így.Ezután lecseszett hogy ő milyen fáradt mert péntek van az utolsó munkanapja stb. Mondtam neki hogy elhiheti hogy nálam is péntek van na mind1 erősködött tovább paragrafusokat meg nem tudom miket idézett hablatyolt az áfáról az adóról minden hülyeségről, sajnos nem tudtam 100%osan figyelni mert közbe dolgom volt amire figyelnem kellet. Na mind1 is végül eljutottunk a lényeghez miszerint 25 percen belül vásárolnom kell 20ezer forint értékbe feltöltőkártyát.Kérdezte megoldható-e mondtam neki hogy majd még meglátom.Mondta 55kor visszahív. Vissza is hívott de én nem vettem fel.Így már visszagondolva nagyon bánom mert ma láttam ezt a videót: http://homar.blog.hu/2010/09/01/a_feltoltokartyas_csalas_a_legujabb_kor_bitlisze Ha ezt előbb látom tuti felvettem volna énis és eljátszok valami hasonló szitut..tetűk sajnálom nagyon azokat akik bedőlnek bár bevallom nagyon hiteles volt az elején ott kezdett gyanús lenni amikor elkezdett "kiabálni" velem..

Új hozzászólás Aktív témák