Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aimettirlz

    tag

    engem is betaláltak.. alapból feltettem én is az előzőleg elhangzott keresztkérdéseket... de nagyon ügyesnek bizonyult a hölgyike és mindenre tudott mondani valami lényegtelen hogy értelmes volt e vagy nem körülbelül elbeszéltünk egymás mellett.. csak kettőn közül én voltam az értelmesebb... tettettem a hüyét csak furcsa volt neki mert azért nem voltam felhőtlenül boldog a "nyeremény" miatt... :DD aztán a vége az lett hogy jóóóó... majd visszahívnak.. erre ÉN tmobile szokgáltató: elmondták hogy csak nagyon kevés esetben hívhatnak engem rejtett számmal de elképzelhető... de ez volt az első kérdésem és onnantól kezdve csak ő beszélt és elmondta helyettem amit mondani szerettem volna... :DD poén volt... szal nyilván való volt számomra is hogy kamu... ha vissza hívtak volna felvettem volna telóra ugye egy kb két gombnyomás... és beadom a rendőrségre :)) dehát nm hívtak :)) fosmák... :DD

    Ui: ezelőtt is volt egy próbálkozásuk amit nem vágtam le csak a 2ik beszélgetés után mert ugyanis az első próbájuknál éppen órán voltam.. rejtett szám felveszem.... tmobile ügyfélszolgálat stbasdsad mondom most nem alkalmas... és letesz egy szó nélkül majdnem utánanyúltam a telefonon keresztül :DD dehát nah mind1... aki kicsit is értelmes az nem dől bele az ilyen amatőr dolgokba... még ha meg is veszi a kártyát max feltölti "feleslegesen" a saját kártyáját...és? :))

    ® aimeTTi atticuS ™

Új hozzászólás Aktív témák