Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fapacsker

    újonc

    nálam is próbálkoztak(gondolom azért írok ide :DD ) éshát én még az idejüket se húztam mert annyi elég volt hogy megkérdeztem hogy pontosan milyen nyereményjáték? amire azt mondta hogy már mindent elmondott.
    én meg kértem hogy egy kicsit bővebben meséljen róla, mire letette. úgy bukkantam erre az oldalra hogy rákerestem hátha nem kamu, de szerencsére a szkepticizmusom megint megvédett ezektől. (ez most picit nagyképűen hangozhatott :DD )
    előttem szólókhoz:
    szerintem kamu számokat hívnak, mert a további feltételekről csak itt a fórumon hallottam és az én előfizetéses számommal meg amúgy se tudtak volna elérni nálam semmit, tehát fogalmuk sincs hogy kit hívnak.
    csalókat meg nem fogják előkeríteni mivel a rendőrségnek kisebb baja is nagyobb ennél, a t-mobil meg ugyanúgy lesz*rja mert eladott még egy-kettő feltöltőkártyát, és szerintem amúgy sem törődnek holmi 300-500 ezres (csak sacc/kb.) bűncselekémnnyel amivel 30-50 embert károsítanak...
    a rendőrség meg amúgy se tudna tenni semmit azokkal (mivel utolérhetetlenek) akik telefonfülkéből aprókat áldoznak 1 perces beszélgetésekre (ezért hadar és teszi le ha húzod az időt).
    ezekkel sajna együtt kell élni és sajnos sokaknak meg kell fizetni a tanulópénzt a csalók ellen. köszöntök mindenkit a MAI magyarországon a sajátos jogrendszerével :DD , társadalmával :DD, rendőrségével :DD és a multik viselkedésével :DD ! de mindezek ellenére mégis szeretünk itt élni :DD (én tényleg :DD ) és mégcsak be sem vagyok szívva! (de nem ám!) :DD

Új hozzászólás Aktív témák