Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz kovsol #2024 üzenetére

    tán a legélvezhetőbb játék, amit klán nélkül publikon elkezdhetsz...hidd el baromira fogod élvezni! A gépeden vszeg el fog döcögni, de a nagyob darákban azért le egy kis szaggatás sztem...és nem is vga hanem a proci miatt, sajnos a játék netcodja nagyon proci zabáló, az esetek nagyrészében mindenhol procilimitbe ütközik az ember így azonban nem gond ugye a native felbontás :) pár hete jött multicore patch azt feltétlen pipáld be, mert jól jöhet a másik mag ilyen alacsony órajelnél...és reménykedj bent, hogy ne fagyjon :)
    ha rászántad magad itt a serverünk címe...esténként már idősebb társaság jár fel, és elég jó szokott lenni a hangulat...
    kartel kocsma: 94.199.180.16:27100

    Dizson: az 50-70fps sztem reális azzal nincs gond, a szaggatás már viszont az...memória oldali teljesítménnyel nem változott semmi?
    strap, frekvencia stb...
    esetleg még az lehet, ho virtuális memória miatt érzed a szaggatást, egy teszt erejéig kapcsold ki a swap fájlt...
    illetve még annak az nvidia sorozatnak asszem memory leak gondjai voltak, hátha az okozza, próbáld más driverrel, illetve a texturákat vedd legkisebbre, hogy garantáltan elférjen minden a vramban
    nincs jobb ötletem sajna..ja és persze monitorozz abból is sok minden kiderül...lehet eszi vmi más is azt a procit...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

  • Sonja

    veterán

    válasz kovsol #2024 üzenetére

    Rettenetesen élvezetes! Nekem elhiheted! :K :D Én már (szinte) csak ezzel játszom PC-n, annyira meg tud fogni. Amúgy baromi béna vagyok, pedig kb. fél éve játszom vele. Igaz, nem is nagyon hajtom magam, hogy jobb legyek. :B Nem is azért játszom vele. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Új hozzászólás Aktív témák