Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    válasz $p@rr0w #1628 üzenetére

    "Ilyeneket" csak azért írunk, hogy aztán kizárhassuk, ha továbbra sem jó a game. Esetleg írd le miket csináltál, hogy kiküszöböld, elkerüld a hibát, és akkor szűkülne a kör, és nem írnánk le olyat amit próbáltál.
    Akár oszd meg velünk a vásárlás "körülményeit" (értem ezalatt, hogy hol mikor mivel). Szerintem biztos van ésszerű magyarázat, miért van nálad német cenzúrázott cucc. A játékot milyen nyelven raktad fel? Steamen milyen nemzetiségűként vagy regelve? Más steames játékodnál nem jelentkezett valami? Mindíg magyarországról csatlakoztál? Csak "tiszta" szerón gameltél? Újratelepítésnél kinyírtál mindent (szal nem csak steam-ből) ami kapcsolódik a game-hez? Warezes cucchoz bármilyen kapcs (akár szeró)?

    [ Szerkesztve ]

  • csana

    senior tag

    válasz $p@rr0w #1628 üzenetére

    Gyors rágugliztam hogy is van ez: több fórumon szóba jött ez az "vágott" tf2, és elvileg 2 kiadás is létezik ami ilyen: a német, és talán az osztrák. Eddigi ismereteim szerint mivel a steam nem rendelkezik "kiskorú" szűrővel, ezért a fennt említett 2 országból (mivel ott szigorúbb a szabályozás) érkező megrendeléseket IP alapján kiszűrik, és automatikusan a "nemvéres, vágott" játékot aktiválják.
    Van mód hogy vágatlan legyen (ezt ugye említetted), itt írnak róla, de ha jól értem csak akkor működik, ha a steam-ben átálítod a nyelvezetet németre (mivel az alá írták a peccset, és csak ott vágott a cucc). Így viszont minden játékod (nameg a steam maga is) német nyelvű lesz. Persze tf2-re kidobtak 1 másik pecst is, ami angolra visszarakja a nyelvet (menü, feliratok), de a többi játék az ugye marad német.

    Egy másik srác azt írta, hogy nála mindent át kellett angolra állítani (steam, game, midnen), majd jópár steam restart, és gyors frissítés oldotta meg a dolgot.

    Szóval akkor elvileg 2 megoldást ajánlanak: egyiknél ugye a linkelt pecset kell alkalmazni, úgy hogy full német a steam-től kezdve a gémig minden, a másiknál meg épp ellenkezőleg, nem kell peccs, de minden legyen angol, és talán a steam restart, meg frissítés megoldja.. Talán valamelyik bejön..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák