Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wardemi

    senior tag

    válasz bacus #1145 üzenetére

    Értem így már okés nekem is. Első nekifutásra most az jut eszembe, hogy ha a home profil aktiválódik akkor legfelülre be kéne lőni egy olyan parancsot az SS-ben a password/pin-él hogy kérjen kódot. Ekkor elvileg alapból a telefon rárakja a kódját és mikor feloldod mindig kérni fogja. Ha csinálsz egy olyan profilt event->display->displayunlocked ott meg kéne vizsgálni, hogy a home profil aktív e, ha aktív akkor az SS->password/pin disabled ( tehát nem kér többet kódot). Szerintem ennek mennie kell ha csak a home-ot nem vizsgálod újra és indítod újra valamiért.

    bogil99
    Hát én így nem tudtam rájönni, hogy pontosan mi bugolhat, esetleg mindenhol ahol változó értéket módosítasz, állítasz és vizsgálsz előtte flasheld ki azokat hátha látni fogod, hogy mi nem kapta meg azt az értéket amit elvárnak.

    Teasüti
    Teasüti már válaszolt nálam gyorsabban lehet az jobb :D. A Dim-et megnézem. Az SS szerencsére már megy írtam a fejlesztőnek annyi volt a gebasz, hogy nem aktiváltam még a friss romon a expanded desktop-ot előtte amint benyomtam ő is érzékelte, hogy van már (amúgy statusbar, meg a navi bár eltűnik és full képernyőn jön be a dolog). Remélem fognak működni a cuccok JB alatt is. SS-ben még nem láttam olyat hogy 2g vagy 3gre állítgassak de megnézem még 1x.

    [ Szerkesztve ]

    iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

Új hozzászólás Aktív témák