Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz dchard #25959 üzenetére

    Ez csak rosszabb lesz jön a közműadó. Akár lehet olyan vezeték hálózat amit olcsóbb lesz megszüntetni és az előfizetőknek pát inteni. Mert gondolom az ilyen gyér előfizetői számú helyen nem tudják duplára emelni az előfizetői díjat csak úgy.

    [ Szerkesztve ]

  • Allien

    veterán

    válasz dchard #25959 üzenetére

    Az az érzésem, hogy inkább hanyagoljuk a témát. Szorítkozz szigorúan a SZAKMAI részhez, mert amit írsz, totál hülyeség, sorry. Egyfelől, Te változtatni NEM tudsz rajta, még talán-talán ha elnök vezír lennél, de valszeg sose leszel az (ott legalábbis). Másfelől az elvi lehetséges megoldást leírtam (csak páratlan érpárra szabadna kötni mindent), illetve annyi, hogy teljesen új, üvegszálas hálózat kell, de ez se teljesen megoldás MINDENRE (legalábbis jelenleg, kártya leolvasók, riasztók, speciális eszközök, back up vonal stb).
    Ami pedig a szerelőket illeti, amit írsz, szintén lazán cáfolható, és arra utal, hogy szintén nincsen egy deka rálátásod (ráadásul valszeg sértve érzed magadat valami miatt). Pont. Pont Te nem látod, csak HISZED. :K Ami a DSL vizsgálatra írtál, ok, igen, MAJDNEM be lehet határolni, merre van a bibi. Csakhogy, nem veszel figyelembe dolgokat. Akár azt se, hogy nap közbe lehet tesztelni, de sok modem be sincsen kapcsolva. Ergo a mérés pontatlan. Ki lehet szűrni sok mindent persze. De, hogyan javítod meg? Ja, ahhoz mondjuk át kell kötni másik érpárra, ami szintén lutri, hogy milyen annak a paraméterei, és a szomszédjaik csak sima tel vonalak, vagy az is tele van DSL-el. Főleg, hogy mint írtam, lehet be sincsen kapcsolva a másik modem. Vagy, akár az is lehet, hogy egy hét múlva kötnek arra is. Az lehetne a megoldás amit írtam, de ez megoldhatatlan. Sodrott érpárat használnak kábelezéshez, ezt is rosszul tudod. De vannak KÉSZ helyzetek, lásd akár lakótelepek.
    Láttál már "ügyfelet"? ;] Koránt sem annyira "konstruktívak", mint írod. Már legalábbis azon esetekben, ahol probléma van. Ugyan, hogy képzeled, hogy egy Ügyfél szemébe lehessen mondani, hogy elbakkta, és rossz vezetéket húzatott be, mert spórolni akart. Me ugye, "Ő" jobban tudja, meg mondta az ismerőse, aki látott már karón traktort, hogy jó a sima készülék zsinór is, nála is az van, és nincs is gondja. ja, nála mobil net van, azt nem teszi hozzá. :P
    Ja, és pékeket, ácsokat NEM alkalmaznak. Max külsős cégek. Ergo, innentől kezdve hanyagold ezen témát, ha kérhetlek. :R
    Én mondjuk szívesen olvasom, "hallgatom" amiket írogatsz, meg tiszteletben tartom, hogy írtál szoftvert is, de a többiben szerencsére közelítőleg sincsen rálátásod. :K :N

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák