Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petne

    őstag

    válasz Lenry #2297 üzenetére

    Akkor olvasd el mégegyszer... Mint láthatod az egész platform így lett tervezve, ezáltal ezt megváltoztatni nem lehet egy könnyen. Viszont ahogy le lett írva, lesz lehetőség felvétel készítésére és lejátszására. Tehát a kérdésedre a válasz ott van...

    [ Szerkesztve ]

  • Szpisti

    addikt

    válasz Lenry #2297 üzenetére

    Asszem kezdem sejteni, hogy miért nem vehet fel mindkét STB...
    Valszeg mikor elindítasz egy felvételt, akkor egy külön stream indul el ami csak a felvételnek él. Ilyenkor elkapcsolhatsz egy másik csatornára, tehát egyszerre két stream-et használ az elsődleges STB.
    De...
    Ha eközben a másodlagos STB-t is bekapcsolod egy harmadik csatornára, akkor valszeg EGYSZERRE 3 STREAM megy a 8Mbit-es ADSL kapcsolaton, tehát teljesen ki van használva, ezért eleve nem is tudnánk felvenni a másodlagos STB-vel hiszen elfogy sávszélesség... Illetve elméletileg, ha arról a csatornáról vennénk fel amit nézünk akkor igen, de ezt valszeg a további bonyodalmak elkerülése érdekében inkább eleve letiltották...

    Ezt persze csak én kombináltam ki, ha esetleg nem jól gondolom, akkor sorry, és kérem javítsanak ki... (akkor viszont kíváncsian várnám a hasonló részletes magyarázatot, nem csak a T-Home-os "mert úgy lett kitalálva" szöveget...)

    De most mégegyszer átolvasva amit ide írtam, logikus is az egész...
    Viszont akkor a 25MBit-es VDSL előfizetéseknél ezt már igazán engedélyezhetnék mindkét STB-ben, hiszen ott már van elég sávszél.... Sőt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák