Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz lszlogal #105133 üzenetére

    Tény és való hogy mindegyik szolgáltató a költséghatékony megoldásokat preferálja.
    Az a helyzet hogy napjainkban egyre több probléma merül fel a wifi hálózatokkal. Sok esetben teljesen mindegy mit használ a felhasználó. Elég csak a wifi topikba benézni, és látható, olvasható hogy a milyen problémákkal szembesülnek az emberek. Sok esetben nem is olyan egyszerű a megoldás, mint ahogy azt gondolnánk. Hiába vesz wifi képes új hálózati eszközt, és a legjobb tudásának, vagy éppen fórum segítségél igyekszik a legtöbbet kihozni az eszközökből. Egyre gyakrabban olvasható a csalódottság,
    Ebből a megközelítésből alapvetően nem értem, mi a gond a szolgáltatói eszközökkel?
    Én ritkán kapcsolom be a wifit, de pl 5ghz 455mbps, 2,4 ghz, meg 72mbps volt a csúcs. De volt hogy csak 2mbps volt. :D Én is felhívtam őket hogy hoppá ez picit gyengusz. Elmondták a sokat mondott szöveget, próbáltak segíteni. De aznap nem lett jobb. 2-3 nap múlva ismét szükség volt rá, és ismét 65-72mbps ment 2,4ghz. 5ghz legrosszabb eddig 344 volt.
    Annyi hogy amikor a legrosszabb teljesítményt hozta, bele néztem telefonon az éterbe és tele volt kamu AP-kal, mindezt szolgáltatói eszközöknek hirdetve. Most akkor a telekom a hibás, vagy a környezet. Mindenki döntse el magának.

Új hozzászólás Aktív témák