Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Piftuka #16386 üzenetére

    Nincs mit.
    Semmi ciripelő hangja nincs, a sípolás (gondolom az áramszünetre gondolsz) az kikapcsolható így nem ad hangjelzést ha áramkimaradás lenne, így az sem zavaró az éjszaka, annyi, hogy áramszünet idején felkapcsol a kijelzője, de egy idő után az is lekapcsol automatikusan.
    A kijelző fénye lekapcsolható a menüben, és mint írtam, csak áramszünet idején kapcsol fel, illetve mikor te nyomkodod a rajta lévő gombokat.
    amikor a kijelző lekapcsol egyedül a power bekapcsoló gombja világít, van fénye, de nem zavaró, de én az egész kijelző és a bekapcsoló gomb elé raktam egy fekete lapot, így este semmi fény nem jön a szünetmentesből ki a karton lap miatt :)
    Nekem jelenleg 8 HDD-s nas van a szünetmentesre kötve, illetve egy ONT, egy Asus RT-AC86U, 5 portos swich, egy nagy kijelzős LED óra, ezt az egészet 60-70 percig tudja tartani, tudom ez eléggé nagy idő, de nekem az volt a lényeg, hogy hosszabb időt tudjon áthidalni.
    A NAS úgy van beállítva, hogy 30 perc után álljon le hosszabb áramszünet esetén.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák