Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    válasz Rick4 #55456 üzenetére

    Azért nem ártana a normális tájékoztatás, mert aki rendszeresen (mondjuk napi szinten) ugyanott parkol, az nem fogja rendszeresen megnézni, hogy vajon változott-e az utca elején a tábla és szépen megveszi a kék zónás, éves parkolóbérletét, a megszokott módon parkol a (most már) zöld zónában, aztán persze úgy "értesítik" a változásról, hogy szépen megbüntetik. Nyilván erre megy ki az, hogy kussolnak róla (na meg feltételezem próbálják elkerülni, hogy lázadjanak az emberek és rájuk gyújtsák az épületet -- ami ha rajtam múlna, nem maradna el).

    (#55459) ShadowX: Egyébként azzal nem tudom hogy mennyire vagytok tisztában, de általában a pizzériáknak nincs ingyen sem a doboz, sem a kiszállítás. Ha beleépítik az árba ezeket, akkor helyben fogyasztva is drágábbak. Egyébként meg a Bella Italiából meg lehet úszni a pizzázást borravalóval együtt 1500Ft alatt (80Ft a doboz, 290Ft a kiszállítás (nyilván ez annak a függvénye, hogy hol lakik az ember), jó nagy és finom is a pizzájuk (sőt, szerintem a legfinomabb egész Szegeden).

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák