Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz pepe091 #44061 üzenetére

    Megerősítem! Pont ezt mondtam én is a múltkor, hogy az edigital azzal hódított, hogy ők voltak a legolcsóbbak, vagy a második legolcsóbbak. Halkan jegyzem meg, hogy a kezdeti időkben (még asszem Big Extrém Kft) igencsak előfordultak a kínálatukban szürkeimportos cuccok, amikre hazai gari nem feltétlenül volt ugyanolyan, mint a más forgalmazók hivatalos garijai. Valahol külföldre kiküldve érvényesítették a garit akkoriban ha jól emlékszem, de ez már tényleg masszív évekkel ezelőtt volt.
    Aztán most már szerintem szinte minden hivatalos forrásból van, és egy olcsobbat.hu vagy arukereso.hu listát végignézve az edigital mindig a legdrágábbak között van, de szinte tuti hogy a felső 1/4-ben.

    Szinte minden, amit az elmúlt időszakban nézegettem, a media marktban olcsóbb, vagy legrosszabb esetben egál volt. Ezt 5 éve nem gondoltam volna. Nem csak az edigital drágult meg, hanem a MM is olcsóbb lett. Sok esetben ilyen "netről megrendelem-boltok" árát hozza a MM.

    Személy szerint ennek örülök, mert pl a szegedi edigitalt mindig olyan körülményes volt megközelíteni, akár a Horváth Mihály utcában (akkor volt parkolód, ha 6-ost dobtál a kockával), most meg a Zenekonzervatóriummal szemben, zöld zóna, meg keresgélés.

    A MM esetében meg beállsz az arcade parkolóba és jónapot. Szóval szerintem ez így jó irányba megy :D

Új hozzászólás Aktív témák