Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    Hallihó!

    Két egymástól teljesen független kérdés.

    1. Valaki tud olyan helyet Szegeden, ahol szkennelnek 35 mm-es filmet nem botrányosan szar minőségben? A Profi Fotóban hívattam elő pár tekercsnyi filmet, de ez a 2 Mpx-es, ráadáasul rohadt szemcsés szar, amit kapok, nem éri meg a pénzt. Ennél viszont az itthoni diaszkenner se jobb (még akkor se, ha sikerül drivert találnom hozzá Win 10-re). Szóval ha valaki tud valami normális helyet, ne tartsa magában, esetleg ha valakinek van valami profi filmszkennere, és 3 tekercs filmet digitalizálna nekem sör-csoki, vagy akár némi pénzmag fejében, ne tartsa magában! (Még lehet hogy majd a Fuji Fotóban a Kárászon megkérdezem, ők mivel/hogyan szkennelnek).

    2. Van egy 3,5 éves HP Envy 13-am, amire a teljesítménye alapján (10 fps-el fut a LoL, a gép meg melegszik, mint a szar) úgy érzem, egy takarítás/újrapasztázás, ezenkívül egy akkucsere is ráférne. Szegeden ilyet hol csinálnak? Visszavinném a Laptopszalonba, mert onnan van, de hát nem bezárt a szegedi üzletük!? Szóval az ilyesmivel hova lenne érdemes menni? Akár úgy is, hogy megrendelem én az akkut, ha ott, ahova viszem, kicserélik (magamban nem bízom ilyen téren).

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák