Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesztor87

    senior tag

    válasz lugosi #66733 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok, nincs képem nem adni.
    Pestről költöztem Szegedre, durva látni hogy sok tekintetben még drágább is Szeged mint Pest.
    Néhány példa:
    - bár nem sokszor, de taxiztam, tuti hogy nem olcsóbb, hanem kicsit még drágább is Szeged
    - pizzát néha rendelünk, ott 30-50 perc alatt ér ki, nincs doboz díj, nincs szállítási költség (egy jóval nagyobb városról van szó, ahol a közlekedésre fordított idő is érezhetően több), cakk pakk ott egy pizza 1000-1200, itt meg 1500 körül van...
    - bérlet 9500 forint úgy, hogy metró, hév, fogaskerekű, egy rakat minden van, ezzel szemben itt 7e ft, ami arányaiban véve kicsit szerintem sok, tény hogy az szkt legalább tiszta :)
    - az éttermek ahogy néztem a hasonló színvonalúak egyáltalán nem olcsóbbak

    Tesco, Meki stb nyilván ugyanannyiba van mint Pesten.

    Az albérleti árak ott kicsit el vannak szállva mostanság, de ott jobban is keresnek, bár nem feltételen igaz mindenkire. Minél magasabb végzettsége van az embernek, annál nagyobb lehet a bér különbség Szegedhez képest. Pesti részeken laktam több helyen, nekem egyértelműen jobban bejön Szeged. Itt nem tudom elképzelni azt, hogy napi 3 órát tömeg közlekedjek, meg az egész város tisztább, jobb.
    Csak a fránya munka lehetőségek....

    Más;
    A digitől ezt a választ kaptam a hűségidő hosszabbítás kapcsán:
    Okos csomagos hűségnyilatkozat hosszabbítására jelenleg sajnos nem tudunk lehetőséget biztosítani. Megértésedet köszönjük!

    Ez miféle üzlet politika??

Új hozzászólás Aktív témák