Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz azbest #66483 üzenetére

    Görbe nem kell, azt tudok bármikor szerezni. :D Műszárított- gyalult kell, ezért is lenne jó pl a praktiker, volt rolós vásznam, de sosem hittem benne igazán, az előző projektorral el is adtam, azóta csak a fal volt, ami egynek jó, de mindig van jobb. Bár a domborúból még lehet egy curved screen, az a menő úgyis. :D

    Karácsony után vettem volna egy fix keretes 265 cm széles vásznat, meg is rendeltem 68K-ért házhoz szállítva, akkor úgyis ráértem ilyesmivel foglalkozni, de nagy hallgatás volt, sem teó, se mail, hogy mozdult volna a dolog, így másnap este megkértem a páromat, csörögjön már rájuk. Felvették, és hát most döbbentek rá, hogy 280 centi hosszú a doboz, és nem tudják eljuttatni. És hogy nem-e megyünk fel érte? Dehogy megyek, dehogy koszolok, cipekszek, ezért kértem házhoz szállítást. Hát ők nem tudják leszállítani. De a termékinfónál ott van, hogy 265 csak a vászon, ők vitték fel az adatokat, akkor nem sejtették, hogy ennél nagyobb lesz becsomagolva? Jól van, törölhetik a rendelést, köszi. A következő ajánlat egy komoly cucc lett volna 108 ezerért, de a fal képével is elégedett vagyok, nem akartam ennyiért venni, majd keresem az alkalmat, hátha belebotlok valamibe. Így is lett. pár napra rá megvettem ezt a vásznat kemény 15 ezresért, a keret lesz 5-6 ezer, igaz, 1.1 gain-es, de ha a fallal elégedett voltam, nem hinném, hogy ennyiért csalódnék benne. Van amúgy a vásznon körben fekete szegély, az az ilyen apróságokat jól takarja, de mértem mindent,a projektor is a plafonra van, mértani középen a lencse, srb stb. A nyáron vettem Hazsétól hangszórókábelt, asszem pont tőled vette meg,én meg átvettem ami neki nem kellett. Na azt is most volt időm berakni,pedig kb 15 perc volt a szükséges idő. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák