Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tisn #58966 üzenetére

    Nem értek hozzá, csak tudom hogy működik.
    Ha van keringetőd, az bármivel is gyorsabban nyomja ki a csőben lévő hidegebb vizet a tusolónál, mint a vízcsőből érkező víznyomás? :D Tök jó az a szivattyú, olyan nekem is kell, ami kiszívja a csőben lévő hideg vizet egészen a csaptól, és beletolja a forróvizet, hadd szóljon. :D
    A keringetőszivattyú a fűtéshez kell, hogy a hideg- meleg víz ne csak a gravitációs áramlás miatt mozduljon, hanem a szivattyú tekerje a rendszerben. Emellett előbbinél nagyon rossz a működés, a kazán hamarabb kikapcsolna, mivel a benne lévő víz hipphopp felmelegedne a beállított értékre, a másik végén (nyilván hogy a radiátorban) meg még hideg lenne.

    HaZse:
    Itt a beretta bent van 5 éve, ebből egy hiba volt, mikor a közelben lecsapott a villám, és nálam gyakorlatilag vitt mindent, többek között a kazán vezérlőpaneljét is. Másnap körbenéztem a neten, találtam egyet újonnan 36 ezerért valahol Pest alatt, Kiskunlacházán, volt is polcon beültem az autóba, elmentem, hazajöttem, este beraktam és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák