Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rptr

    csendes tag

    Elado:
    Canon IP5200, 4 eve allt a polcon. Most nyomtattam vele 6db teszt oldalt, aztan elkezdett panaszkodni, hogy a cyan es a magenta patron szerinte nincs berakva, ugyhogy nem lesz belole tartalek nyomtato.
    Van hozza chipreseter, amit soha nem hasznaltam. Van bontatlan tinta toltom minden szinhez (szinten soha nem hasznalt), fejtisztito folyadek es par utangyartott chip nelkuli patron.

    Meg anno mikor vettem nyomtattam vele sacc 3 csaladi fenykepes dvd-re mintat, aztan ugy alakult, hogy nem lett tobbet hasznalva (lett lezer, szineset+dvd/cd-t nem nyomtattam tobbet, mivel tul sok szivas volt vele).

    Mindennel az ara legyen 3e. Lemez nyomtatos talcaja megvan. A nyomtaton van par karc, de egyebkent megkimelt. A 3e sacc a hozzaadott cuccok erteke (patronok, utantoltok, fejtisztito folyadek, chipreseter).

    ------------------
    Elado tovabba egy 0 percet hasznalt Logitech Cordless Desktop S510.
    Nemet billentyu kiosztasos, de ha ez valakit zavar, akkor szivesen matricazok ra szep magyar karaktereket.:)
    Eredeti doboza, csomagolasa, cd megvan. Az egerben benne van az eredeti Duracell elem is (a visszajelzo led meg mindig zolden vilagit), a billentyuzet eleme egyeb celra el lett hasznalva meg anno.
    5e-ert elviheto

Új hozzászólás Aktív témák